ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  מסופון

  בחודשים בהם הקמתם את בית העסק שלכם, תהליך ניהול הסחורה ותיעוד המלאי היה ידני ופשוט, ואפשר לכם לשלוט ביד רמה על כל מה שמתרחש בו. מאז ועד היום, טווח הפעילות המקצועי שלכם גדל לאין שיעור, וכך גם הצוות שלכם הלך והתרחב. כלומר, יש יותר עובדים שצריכים למסור לכם יותר מידע, כדי שאתם תוכלו לנהל את בית העסק שלכם על הצד הטוב ביותר. כדי להצליח לעשות את זה ברמה הלוגיסטית, אנו ממליצים בתוקף לרכוש מסופונים לחברה ולהתחיל לעבוד בצורה מסודרת ומאורגנת ברמה היומיומית. הצוות המיומן של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ יעזור לכם לבחור מסופונים איכותיים לניהול העסק שלכם, ולבצע הטמעה מקצועית של המידע הלוגיסטי בהתאם לצרכים ולדרישות של הצוות שלכם.

  מסופונים

  מעקב מלאי על בסיס מסופונים הוא הליך לוגיסטי חשוב מאין כמוהו. ההשפעה של מעקב הדוק על המלאי יכולה לייצר עסק רווחי הרבה יותר, לצמצם את הבזבוז ולא להגיע למצב של חוסרים במלאי, כאשר יש לכם תיעוד דיגיטלי כתוב של כל תהליכי העבודה בעסק. כך אפשר למשל לדעת מתי עתיד להיגמר לכם מלאי אחד המוצרים האהובים ביותר על הלקוחות שלכם, ובהתאמה להתכונן עם הספקים שמלווים אתכם כדי לייצר כמות גדולה של אותו מוצר. כמו כן, כאשר הצוות שלכם עובד במשמרות, צריך לדעת שהמידע בין העובדים במשמרות השונות עובר בצורה חלקה, וכאן נכנסת לתמונה היכולת לבצע תיעוד מסודר של קבלת והוצאת סחורה על גבי המסופון. בראייה רחבה יותר, כל המידע הדרוש לכם לנהל את בית העסק שלכם בצורה אחראית יכול להימצא על גבי אותם מסופונים, וכך לנהל את העסק בצורה אחראית ונכונה.

  מעקב אחרי המלאי בחברה – בעזרת מסופונים מתקדמים

  ההצלחה האמיתית של בית עסק היא הידיעה של מה קורה, מה המלאי, מה חסר ומה עודף בצורה נוחה ויעילה. העברת מידע ברורה ונוחה, שמשרתת את כל אנשי הצוות היא הדבר הנכון ביותר שאתם רוצים לייצר בעסק. וכאן נכנסת היכולת של אנשי חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ להתאים מסופונים לעסקים שונים ולייצר את התנאים הטובים ביותר לניהול לוגיסטי אפקטיבי של כל המרחב התפעולי. אנו נוכל לקחת את ההתנהלות הלוגיסטית שלכם לרמה הבאה, על בסיס שנים רבות של ניסיון בתחום, ועבודה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

  מסופון אשראי

  ניהול המלאי בבית העסק שלכם היא המשימה המרכזית שתשפיע על כל תהליך העבודה כולו, ועל היכולת שלכם לפתח את העסק שלכם בצורה מקצועית. מצד אחד, מדובר על תהליך לוגיסטי לא פשוט בכלל שמורכב מגורמים ופרמטרים רבים, ומן הצד השני, העובדה שישנם כיום סוגי טכנולוגיות שמאפשרים להקל על תהליך העבודה וניהול המלאי והלוגיסטיקה היא מעודדת ומקלה מאוד. בין היתר, אתם יכולים וצריכים לעשות שימוש במערכת מסופון המותאם בדיוק לצרכי בית העסק שלכם, בכדי לשלוט על תנועת הסחורה וליצור רציפות בעבודה בין כל אנשי הצוות. הרכישה וההתאמה של מערכת מסופון היא אחת מהמשימות שאנשי הצוות של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ מתמחים בה, ואנחנו נוכל לעזור לכם למצוא את הפתרונות הנוחים ביותר לחיי היומיום בעסק שלכם.

  איך לבחור מסופון לעסק שלכם בצורה נכונה?

  הבחירה של מסופון לבית העסק היא תוצאה של הבנת הצרכים המיוחדים של העסק וסגנון הפעילות המאפיין אותו. בחודשים הראשונים לפעילות העסק אתם תוכלו להסתדר עם תוכנות מחשב אחרות, אך ברגע שהעסק מתחיל לצבור תאוצה ולהתרחב, או שיש לכם יותר עובדים שצריכים לחלוק ביניהם את מידע, הדבר הנכון ביותר לעשות יהיה להזמין מסופון ולבצע הטמעה מסודרת של המידע בעזרת עובדי החברה שלכם. מכאן ואילך, השליטה על מידע תהיה בידיים שלכם, והיכולת לחדש את המלאי בחנות או בעסק תאפשר לכם להגדיל את טווח הפעילות שלו מיום ליום. בסופו של תהליך ההטמעה אתם תגלו עד כמה עבודה עם המסופון המקצועי היא עבודה נוחה, מסודרת ומתגמלת הרבה יותר.

  יוצרים סדר בכל המידע הכי חשוב לחברה שלכם

  אם החלטתם לקחת את הצעד המתבקש ולהזמין מסופון חדש לבית העסק שלכם, כדאי לכם לבחור את הדגם הנכון ביותר בעזרת אנשי הצוות המיומנים של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ. אנחנו מחזיקים במגוון רחב מאוד של מוצרים איכותיים, שיכולים להתאים לכל בית עסק, אבל גם יודעים איך לתת את הייעוץ המקצועי המתאים, על בסיס שנים רבות של עבודה בתחום עם חברות במגוון תחומי פעילות, כך שאתם תקבלו את המלצתנו למכשיר המתאים ביותר עבורכם.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   שלחו הודעה
   💬 צריכים עזרה?
   היי 👋
   איך נוכל לעזור?