ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  שרוול בידוד מתכווץ

  שמירה על בידוד בתוך חללי פנים היא מטלה לא פשוטה שקשורה ליצירת סביבה בטוחה. בוודאי במרחבי העבודה המסחריים, בחללים תפעוליים של עולם התעשייה או במשרדים הומי אדם, בידוד מערכות חשמליות וכבלים של מערכות התשתית והתקשורת מייצרת סביבה בטיחותית הרבה יותר. חשוב להשקיע מחשבה בתהליך הזה, מפני שיש כל כך הרבה דרכים בהם אפשר לשפר את תנאי הבידוד ומערכות התשתיות והכבלים, וביניהם אתם יכולים לעשות שימוש גם במוצרים כמו שרוולי בידוד מתכווצים. התאמה נכונה של שרוול בידוד מתכווץ היא התאמה שיכולה להישמר לאורך שנים ארוכות, ולכן חשוב לעבוד עם הצוות המקצועי של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, כדי לבחור שרוולי בידוד מתכווצים שמתאימים לתשתיות הטכנולוגיות בבית העסק שלכם, ויוצרים תנאי עבודה אופטימליים ובטוחים יותר.

  שרוול בידוד מתכווץ – שומרים על כל קווי התקשורת והתשתיות מוגנים

  שרוול בידוד מתכווץ בחום הוא פתרון פשוט שמשמש למגוון רחב של מטרות, בעיקר בידוד וסימון. הרציונל מאחוריו הוא להגן על הכבלים מפני שחיקה, חשיפה לחומרים כימיקלים, חומרי ניקוי, נוזלים ולחות, וכן גם נזקים של מזג האוויר. עם זאת, במקביל אפשר גם לעשות שימוש במוצר כדי לסמן קבוצת כבלים למטרה מסוימת ולייצר סדר וארגון בין סוגי הכבלים השונים כאשר אתם עובדים על כמה וכמה תשתיות במקביל. היופי של שרוול בידוד מתכווץ הוא היכולת להתקין את המוצר בצורה מאוד פשוטה, על בסיס שימוש בחום בצורה מבוקרת, ועל ידי כך להבטיח איטום מוחלט בין הסביבה החיצונית לבין הכבלים. ישנם סוגים רבים של שרוולים מתכווצים, החל משרוולי בידוד שיכולים להתכווץ מיחס של אחד ל 2 עד יחס אחד ל 6, שרוולי סימון, דבק, איטום ורשם, שרוולי סיכוך מתכת ועוד. בנוסף, ישנם שני תקנים רשמיים של שרוולי בידוד מתכווצים- תקן UL ותקן MIL, ששרוולים שעומדים בהם נחשבים לאיכותיים במיוחד.

  שרוולי הדפסה – TMS/RPS – ישנם מגוון גדול של שרוולי הדפסה , ממגוון קטרים וצבעים, שרוולי הדפסה מתכווצים עד יחס כיווץ 3:1 החל מקוטר 2.4 ממ עד קוטר 50 ממ , זאת אומרת שרוולי הדפסה בקוטר 2.4 ממ יכול להתכווץ עד קוטר 0.8 ממ, השרוולים מגיעים בדרכ בצבע לבן או צבע צהוב.  בנוסף השרוולים יכולים להיות מסופקים בגליל באורך 30 מטר – RPS , או בגליל טרקטור – אורך כל יחידה 5.5 סמ ובגליל יש בדרכ 250 יחידות. ניתן להדפיס על גבי השרוול במדפסת להפקת שרוולי הדפסה אשר מסופקת עם תוכנה חינמית – BAR TENDER ULTRALIGHT. אנו בחברתנו מתקינים ללא עלות כחלק מהישרות.

  מוצר קטן, פשוט, אבל בהחלט חיוני לכל אחד מאתנו

  לפעמים דווקא המוצרים הכי פשוטים, שלא מתחכמים ולא עובדים על בסיס טכנולוגיות מתקדמות, הם המוצרים שיכולים לייצר סביבת עבודה ופעילות בטוחה ובטיחותית הרבה יותר לכולנו. כדי לדעת איך לבחור שרוול בידוד מתכווץ בהתאם לצרכים המיוחדים בעסק שלכם,  ההמלצה החשובה ביותר שאתם יכולים לקבל היא לפנות לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים כדי לקחת החלטות. אנחנו בחברת עידנים טכנולוגיות בע"מ נעזור לכם לבחור במוצרים הנכונים ביותר עבורכם.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   שלחו הודעה
   💬 צריכים עזרה?
   היי 👋
   איך נוכל לעזור?