ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  אמצעי כבילה

  הצורך באמצעי כבילה בעזרתם מאגדים חלקים, חוטים, כבלים ועוד הוא משמעותי בענפים שונים כמו תעשיה קלה וכבדה, חקלאות, ביטחון, מחשוב ועוד. ללא אמצעי כבילה תהליכים שונים ילקו בחסר או עלולים להתבצע באופן לא מסודר ומאורגן. אנו בחברת עידנים טכנולוגיות בע"מ מתמחים בין היתר בייצור אמצעי כבילה שונים המותאמים לחומרים ותנאים שונים, בין אם מדובר על טמפרטורה, לחץ או תנאים אחרים. אנו מתמחים בתחום ומייצרים אמצעי כבילה השונים זה מזה במאפיינים שונים כך שיעילות השימוש בהם היא מירבית.

  אילו אמצעי כבילה אנו מציעים?

  בין אמצע הכבילה שאנו מייצרים נמנים:

  • שרוולי רשת: שרוולי רשת שאנו מייצרים הם חסיני אש ומתאימים לשימוש בתנאי סביבה קשים ביותר כמו חום גבוה. החומר ממנו עשויים שרוולי רשת הוא איכותי ביותר ועמיד בפני אש ולכן מתאים גם לתעשיות בהן נעשה שימוש בחומרים מסוכנים ודליקים. ייצור שרוולי הרשת הוא בהתאמה אישית על פי הקוטר הנדרש, והם נסגרים באמצעות רוכסן או סקוטש.
  • שרוול מתלפף: שרוול זה מגיע אף הוא בקטרים שונים, החל מ 3 מ"מ ועד 30 מ"מ. הוא מתאים לאגד בתוכו חוטים שונים, מיוצר בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ועל פי כל התקנים הנדרשים.
  • שרוולים מתכווצים: שרוולים מתכווצים יכולים להתכווץ עד פי 6 מנפחם המקורי וזאת על פי דרישות הלקוח. בעזרת התכווצות השרוולים מתאפשר ניצול טוב יותר של חלל העבודה או האחסון.
  • שרוולי פיברגלס: הפיברגלס הוא חומר עמיד בחום ומתח, גמיש ונוח לשימוש בכלל ואחסון ואיגוד חוטים וכבלים למיניהם בפרט. שרוולים אלה מוגנים מפני שחיקה ושריטות, מתרחבים בקלות ונוחים מאוד לשימוש לאורך זמן.
  • שרוולי דבק ATUM: שרוולים אלה מיועדים לאיגוד רכיבים הדורשים איטום מושלם כמו יישומים חשמליים למשל. השימוש בהם נעשה במיוחד לצורך תיקון כבלים פגומים ולאיטום רכיבים. האיטום המעולה נוצר באמצעות ציפוי דבק אשר נמס בחום וכך מהווה שכבת איטום נוספת.
  • שרוולי הדפסה: שרוולים אלה בעלי יכולת התכווצות של עד פי 3 מגודלם המקורי. הם מגיעים בצורת גליל או כיחידות המגיעות בחבילה.

  היום ישנם פתרונות שונים לכבילה ולאיגוד באמצעות מוצרים אשר הבדלים דקים ביניהם עושים את העבודה נוחה הרבה יותר. יש לכם שאלה או התלבטות? אנו בעידנים טכנולוגיות בע"מ עומדים לשירותכם.

  שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
  שלחו הודעה
  💬 צריכים עזרה?
  היי 👋
  איך נוכל לעזור?