ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  ברקודים

  ברקוד סורק

  מתי בפעם האחרונה יצא לכם להתנסות בטכנולוגיה חדשה כדי לשפר את איכות החיים ותפקוד העסק שלכם? בעולם שבו אנחנו נהנים מהיתרונות של טכנולוגיה מתקדמת, קל מאוד לשכוח שהשירותים של טכנולוגיה איכותית כמו ברקוד סורק משפרים את חוויית החיים ויעילות העבודה של אנשים רבים. מה שאומר, שיש לכם סיבה מאוד טובה לבחור להשתמש בברקוד סורק בעסק שלכם, אם חשוב לכם לייצר את תנאי העבודה ואת חוויית הלקוח הטובים ביותר לצרכים שלכם. כל מה שצריך לעשות, הוא רק לחשוב על פתרונות טכניים מתאימים- וכאן נכנסים לתמונה אנשי הצוות המקצועיים של חברת עידנים טכנולוגיות. עובדי החברה יעזרו לכם לבחור את הפתרון האופטימלי עבור העסק שלכם על בסיס שנות עבודה רבות, וניסיון בעבודה עם המוצרים האיכותיים ביותר שקיימים כיום בשוק לרשותכם.

  ברקוד סורק נייד

  גם בעולם התעשייה, בעולם המסחר וגם בתחום השיווק והמכירות, פתרונות טכנולוגיים מיוחדים משמשים כמעטפת שלמה של מוצרים ההופכים את חיי בעלי העסקים לנוחים בהרבה. כך, הבחירה לעשות שימוש במוצרים כמו ברקוד סורק מייצרת זרימת מידע בין אנשי הצוות או בין הצוות ללקוחות של החברה, למשל, כדי לעזור בסידור מחסן המלאי של העסק שלכם- ניתן לקבוע שכל מוצר שנכנס או יוצא מהמחסן עובר תחת סריקת ברקוד ומתועד במחשב, וכך לשמור על המלאי בעסק שלכם מסודר, מאורגן וברור.

  סורק ברקוד אלחוטי

  סורק ברקודים הוא אפשרות אחת מתוך מגוון רחב של מוצרים שאיתם אתם יכולים לנהל בצורה חסכונית ואחראית יותר את בית העסק שלכם, ולייצר חוויה מקצועית ונוחה ללקוחות ולעובדים. פנייה לעזרה מקצועית אל הצוות של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ על מנת לקבל שירותי ייעוץ, בחירה ותמיכה של מוצרי טכנולוגיה שעוזרים לשפר את ההתנהלות האירגונית והלוגיסטית של העסק שלכם, מעדכנים ומחדשים את הרשומות הכתובות המיושנות, ועוזרים להשתלט על כמויות מלאי גדולות ותחלופת מוצרים דינאמית. חברת עידנים טכנולוגיות היא חברה ותיקה ומוכרת בתחום ייצור סימון המוצרים לתעשיות שונות, היא מייצרת בעצמה מוצרים איכותיים ועובדת עם גופים ציבוריים, צבאיים, היי-טק, אלקטרוניקה וכו'.

  ברקוד סורק

  סריקת ברקוד

  טכנולוגיה מתקדמת שיוצרת חוויית עבודה מקצועית היא הדרך הנכונה ביותר לאפשר לכל אחד ואחת מאתנו לשפר את תנאי ההעסקה בעסק שלנו. חשוב לנו להתאים את הפתרונות הטכנולוגיים לדרישה ולביקוש הספציפיים שלכם, וכשיש פתרונות  טכנולוגיים כל כך קלים ופשוטים, שקל מאוד להתאים אותם לצרכים שלכם, העבודה שלנו קלה מאוד. זאת בדיוק הסיבה שבגללה אנחנו רואים יותר ויותר בעלי עסקים שעושים שימוש ביכולות של סריקת ברקוד על לשפר את הסידור במחסנים ואת הארגון הלוגיסטי, וכן לשדרג את חוויית העבודה של העובדים שלהם. על בסיס הידע והניסיון המקצועי של אנשי הצוות של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, נוכל להתאים לכם את טכנולוגית סריקת הברקודים בהתאם לסטנדרט שאתם רוצים לייצר בחברה שלכם.

  מה הם היתרונות ליצירת סריקת ברקוד לעסק?

  היתרונות של התאמת שירותי סריקת ברקוד לבתי עסק הם רבים ומגוונים, אבל לרוב הם מתחילים בעובדה שהם נותנים מענה על שאלה ספציפית. למשל, אם אתם רוצים לייצר אפליקציה שמאפשרת שירות משלוחים מהירים ללקוחות על בסיס צוות שליחים של העסק שלכם, סריקת ברקוד שמזהה את המשלוח ומתאימה אותו ללקוח ולשליח הקרוב ביותר היא חיונית. הברקוד מציג את כל המידע בנוגע למשלוח, ומאפשר לשליח לוודא שהוא מבצע את הפעולה הנכונה תוך פרק זמן של שניות, ותוך מינימום השקעה של זמן ומאמצים בתהליך העבודה. כמובן שיש עוד המון שימושים למערכת סריקת ברקוד בעולם הלוגיסטי ובעולם התעשייה, כך שבאמת אין גבול ליכולת ניצול המשאבים שלכם על הצד הטוב ביותר.

  כל המידע שצריך להציג, במכשיר אחד קטן

  הטמעה של מערכות ברקודים מורכבות בעסקים היא תהליך עבודה לא פשוט, שקשור לניהול המידע בעסק אבל גם לפעולות הצוות. ובדיוק מהסיבה הזו צריך לחשוב על הפעולות שמבצעים כדי לייצר חוויה עבודה נוחה יותר לעובדים. כלומר, כדי להצליח צריך להשקיע מאמצים דווקא בתהליך הטמעה מקצועי, כזה שיאפשר לכם לעבוד עם טובי המומחים של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, כדי לבחור את הפתרון האולטימטיבי מבחינתכם. אנחנו מבטיחים שכל שאלה תקבל את המענה הנכון, ולאורך כל הדרך אתם תהיו מוקפים באנשי מקצוע שיודעים לתת לכם את הייעוץ הנכון עבורכם.

  סריקת ברקוד

  סורק ברקוד

  אי פעם יצא לכם להיכנס לתוך המרחב תפעולי של חברה גדולה ומקצועית בתחום התעשייה? אם כן, בוודאי יצא לכם לראות כיצד נראית שרשרת האספקה הלוגיסטית היעילה והמקצועית ביותר שקיימת בתחום. אומנם עדיין צריך עובדים מקצועיים ומיומנים כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, אבל ככל שעוברות השנים גם טכנולוגיות מקצועיות נכנסות לתמונה והופכות את תהליך העבודה הלוגיסטי להרבה יותר אפקטיבי ויעיל. למשל, השימוש שעושים אנשי המקצוע במוצר כמו סורק ברקוד כדי לזהות את תוכנן של חבילות או את יעדם של מוצרים בתוך המחסן הלוגיסטי. הסורק הוא כלי חשוב מאוד לניתוב סחורה וליצירת עבודה יעילה במיוחד ובדיוק מהסיבה הזו, אם חשוב לכם לייצר חוויית עבודה מקצועית אצל הצוות שלכם, אתם תרצו לרכוש את הסורק המתאים לעסק שלכם מהצוות המקצועי של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ.

  הכלי הכי חשוב בעולם הלוגיסטיקה המודרני – סורק ברקוד מקצועי

  בכל מחסן לוגיסטי שמכבד את עצמו יש מנהל עבודה שתפקידו העיקרי והמרכזי הוא לוודא שכל העובדים מבצעים את משימתם. מנהל בדרך כלל משתמש במערכות מורכבות יותר, אבל מקבל את המידע שלו על בסיס סורק ברקוד שקיים אצל כל אחד מהעובדים, ועוזר להם לבצע את העבודה שלהם בצורה נכונה ומסודרת יותר. אומנם סורק ברקוד יכול להוות כאפליקציה בטלפון הנייד היום, בזכות טכנולוגיות מתקדמות, אבל בסביבת עבודה מקצועית ובמיוחד במרחבים תפעוליים ולוגיסטיים, לא ניתן  לעשות שימוש בטלפונים וצריך מכשירים  מקצועיים ורלוונטיים הרבה יותר. מה שאומר שאתם וודאי רוצים למצוא סורק ברקודים שמתאים לצרכים המיוחדים שלכם ושל העסק מבין מגוון האפשרויות של סורקי ברקודים- סורק חד ממד, סורק דו ממד, סורק אלחוטי חד ממד ודו ממד, וכך למעשה להבטיח שאתם עושים את ההחלטות הנכונות ביותר על בסיס ידע מקצועי.

  ישנם מס סוגים של סורקי ברקוד כגון, סורק בר קוד חד-ממד , סורק דו ממד, סורק אלחוטי חד ממד וסורק אלחוטי דו-ממד.

  תעבורת מידע בקצב מהיר, עם סורק שמקל עליכם

  כל מה שנשאר לכם לעשות בשלב הזה הוא רק להבטיח שאתם בוחרים סורק הברקודים שמתאים לצרכים הספציפיים שלכם ויכול לשרת את הצוות שלכם לאורך שנות עבודה רבות. הידע והניסיון של אנשי הצוות המקצועיים של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ מאפשר לכם לבחור את המוצר הנכון ביותר עבורכם, ובהתאמה גם לשדרג את חוויית ואיכות העבודה לכל אחד ואחת מאנשי הצוות שלכם.

  קורא ברקוד

  קורא ברקוד

  בעולם הלוגיסטיקה, הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות על מנת למור על הסדר והארגון, הוא מעקב אחרי ניהול הסחורה שלכם באופן עקבי. ככל שיש לכם יותר סחורה וככל שאתם נדרשים להשקיע יותר משאבים בניהול שלה, כך ברור לכם עד כמה חשוב לכם להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות ואיכותיות שיכולות להתאים לצרכים שלכם. היום, קל יותר מאי פעם למצוא טכנולוגיות חדשות להשתמש בהן בלי ההכרח לפתח בעצמנו טכנולוגיות חדשות ומיוחדות. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לשמור על סדר במחסני החברה שלכם, הוא פשוט לרכוש ולהשתמש בקורא ברקוד, וכך להבטיח שכל העובדים עובדים יחד איתו בהכנסה או בהוצאה של סחורה מהמחסנים. אם חשוב לכם לרכוש קורא ברקוד איכותי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשוחח עם הצוות המקצועי של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, ולקבל את ההצעה המתאימה ביותר לצרכי החברה שלכם.

  מתי חשוב לעבוד עם קורא ברקוד בתעשייה?

  כאמור, בעולמות הלוגיסטיקה חשוב מאוד לעבוד עם קורא ברקוד אם באמת רוצים ליצור סדר וארגון במחסני החברה ולעקוב באופן הדוק אחר המלאי, החוסרים והעודפים בו. עם זאת, זאת לא האפשרות היחידה- קורא ברקוד יכול לשרת את אנשי התעשייה במקומות שונים לאורך תהליך הייצור והעבודה על פיתוח מוצרים. ניתן לאפיין את חומרי הגלם או הרכיבים שצריכים להגיע לפס ייצור מסוים על ידי יצירת ברקוד אחיד וליצור שרשרת אספקה אוטומטית ללא מגע יד אדם. בעולמות ההייטק, התעשייה הרפואית, הצבאית והביוטק, תהליך ייצור אוטומטי שכזה יכול ליצור אפשרות לייצור מוצרים בסביבה הגיינית וסטרילית, שמהווה מענה לצורך מאוד חשוב בתחום העיסוק הזה. בראייה רחבה, בכל מקום כמעט בתהליך ייצור, אפשר לעשות שימוש בברקודים, ובלבד שאתם משקיעים במכונות שיכולות לסרוק ברקודים בצורה מדויקת גם בקצב מהיר כדי לייעל את תהליכי העבודה. כמו כן, חשוב לזכור שישנם כמה וכמה סוגים של של קורא ברקודים, כמו קורא בר קוד אלחוטי וקורא בר קוד חוטי, קורא ברקוד דו ממד חוטי ואלחוטי וכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לבחור את קורא הברקוד הנכון עבורכם.

  מכוונים למטרה ויוצרים את הצוות היעיל ביותר

  ביחד עם אנשי המקצוע המיומנים והוותיקים של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, נוכל להתאים לכם קורא ברקוד ייחודי שמשתלב בחברה שלכם ונותן מענה לכל הצרכים והבעיות המרכזיות בפס הייצור או בתהליכים הלוגיסטיים, על בסיס חשיבה טכנולוגית פורצת דרך ועבודה בשיתוף פעולה הדוק עם צוות החברה שלכם.

  3320G מבית HONEYWELL

  קורא ברקוד לזיווד עובד בטכנולוגיית IMAGER. קורא ברקודים 2D. רזולוציה 960X1280. תקן עמידות- IP65 חיבורים: USB/RS232
  פרטים על המוצר >>

  MP-8300 מבית MINDEO

  קורא ברקוד שולחני מקצועי. עובד בטכנולוגיית IMAGER. קורא ברקודים 2D. רזולוציה 960X1280. מיועד לקריאת ברקודים קשים לקריאה! חיבורים: USB/RS232
  פרטים על המוצר >>

  MP-725 מבית MINDEO

  סורק בטכנולוגיית IMAGER. קורא ברקודים 2D. ניתן לסרוק גם מטלפוניים סלולריים וצגי מחשב. קריאת כל סוג הברקוד החד...
  פרטים על המוצר >>

  1980Iמבית HONEYWELL

  קורא ברקוד מובחר בטכנולוגיית Imager קורא 1D ו 2D אפשרות לקריאת DPM. מצלמה ברזולוציה  High density עמיד בנפילות 2 מטר על ריצפת...
  פרטים על המוצר >>

  HONEYWELL-1902

  קורא ברקוד  אלחוטי מובחר בטכנולוגיית Imager קורא 1D ו 2D אפשרות לקריאת DPM. מצלמה ברזולוציה  High density עמיד בנפילות 1.8 מטר על...
  פרטים על המוצר >>

  CS3290 מבית MINDEO

  קורא ברקוד אלחוטי בטכנולוגיית Imager קורא 1D ו 2D אפשרות לקריאת DPM. טווח קליטה 200 מטר בשטח פתוח.(שידור רדיו) מצלמה ברזולוציה  High...
  פרטים על המוצר >>

  1202G מבית HONEYWELL

  קורא ברקוד אלחוטי בטכנולוגיית LAZER. כולל ערסל  שולחני יכולת זיכרון מחוץ לטווח הקליטה של 3,000 סריקות פליטת הנתונים...
  פרטים על המוצר >>

  CS-2190 מבית MINDEO

  קורא ברקוד אלחוטי בטכנולוגיית LAZER. מגיע עם ערסל קטן ממדים! יכולת זיכרון מחוץ לטווח הקליטה של 3,000...
  פרטים על המוצר >>

  1900G/1950G מבית HONEYWELL-XENON

  קורא ברקוד מובחר בטכנולוגיית Imager קורא 1D ו 2D אפשרות לקריאת DPM. מצלמה ברזולוציה  High density עמיד בנפילות 1.5 מטר על ריצפת...
  פרטים על המוצר >>

  MD6600בית MINDEO

  קורא ברקוד אלחוטי בטכנולוגיית Imager קורא 1D ו 2D אפשרות לקריאת טלפונים סלולארים מצלמה ברזולוציה גבוהה 640X838 פיקסלים עמיד בנפילות 1.2 מטר...
  פרטים על המוצר >>

  1450G בית HONEYWELL

  קורא ברקוד אלחוטי בטכנולוגיית Imager קורא 1D ו 2D אפשרות לקריאת טלפונים סלולארים מצלמה ברזולוציה HD |SR עמיד בנפילות 2 מטר על...
  פרטים על המוצר >>

  LS2208 מבית SYMBOL

  קורא ברקוד Linear imager קורא כל סוגי הברקוד החד ממדיים. בעל עיצוב חדשני להפעלה קלה וקל...
  פרטים על המוצר >>

  QW2131 מבית DATALOGIC

  קורא ברקוד Linear imager קורא כל סוגי הברקוד החד ממדיים. בעל עיצוב חדשני להפעלה קלה וקל...
  פרטים על המוצר >>

  QW2120 מבית DATALOGIC

  קורא ברקוד Linear imager קורא כל סוגי הברקוד החד ממדיים. בעל עיצוב חדשני להפעלה קלה וקל...
  פרטים על המוצר >>

  MD200 מבית MINDEO

  סורק ברקוד ידני לייזר איכותי כולל מעמד חכם. טכנולוגיית LASER מנוע סריקה בשיטת הלייזר מספר סריקות לשנייה -200 מרחק קריאה...
  פרטים על המוצר >>

  1250G מבית HONEYWELL

  טכנולוגיית LASER טווח קריאה עד 58 ס"מ 72 סריקות לשנייה כולל פטנט ®CodeGate לקריאה נכונה- כולל סטנד חכם חיבורים: USB/RS232
  פרטים על המוצר >>
  שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
  שלחו הודעה
  💬 צריכים עזרה?
  היי 👋
  איך נוכל לעזור?