ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  מדבקות סימון מוצר

  הדפסת תוויות

  הדפסת תוויות היא משימה חשובה מאין כמותה בכלל התעשיות, אך קיים דגש על התעשיות הרפואיות, הצבאיות, הייטק, והחקלאיות המהוות את האתגרים הגדולים אך החשובים ביותר בתחום. בענף הרפואה, התכשירים, המכשירים והכלים הרפואיים חייבים להיות מסומנים בתוויות באופן מסודר, וכל תווית צריכה להיות עמידה לתנאים לא פשוטים כמו לחות גבוהה, לכלוך ונוזלים ועדיין להישאר קריאה וברורה כדי להימנע מטעויות הרות אסון שעלולות לפגוע בחיי אדם. על כן, הדפסת תוויות מקצועית שתעמוד בסטנדרטים הגבוהים של התעשיות השונות היא משימה שלא כל אחד יכול לבצע, בעיקר בגלל שצריך ציוד מיוחד כדי להדפיס את התוויות, מה שאומר שאתם וודאי תרצו לפנות בהקדם האפשרי לאנשי הצוות המיומנים של החברה עידנים טכנולוגיות לקבלת ייעוץ מקצועי.

  שירותי הדפסת תוויות על מוצרים – איך עושים את זה נכון?

  כפי שאתם מתחילים להבין, לא ניתן לבצע הדפסת תוויות על הצד הטוב ביותר מבלי שיש לכם אנשי מקצוע איכותיים שמלווים אתכם. הדפסת התוויות מתבצעת לרוב במדפסת טרמית (או בשמה האחר טרמל טרנספר), שיכולה לעשות שימוש בדבקים שונים ועל מגוון חומרי גלם לטובת המוצר שאתם רוצים לסמן. כדאי לכם להתייחס לאלמנטים של איכות ההדפסה והדבק, כדי לשמור על התווית בצורתה המקורית לאורך כמה שיותר זמן. נכון, התהליך לא יהיה פשוט ומהיר ברוב המקרים, אבל התנהלות מקצועית תוכל לשרת את העסק למשך שנים ארוכות ולייצר בשבילכם מוצרים איכותיים ומעולים, גם אם היא לוקחת יותר זמן.

  חשיבה עיצובית אסטרטגית, יוצרת מותגים חזקים ומצליחים

  במידה רבה מאוד, האופן שבו אתם בוחרים לעצב את תהליך הדפסת התוויות צריך להתייחס למטרת המוצר ולדרישות הלקוח, על מנת לייצר את התוויות המתאימות ביותר למוצרים. שילוב הכוחות בין עיצוב נכון וברור לבין אנשי מקצוע המתמחים בהדפסה מקצועית תיצור לכם תוויות מוצר ברורה ומתאימה. ביחד איתנו, אנשי חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, אתם תוכלו לאפיין, לעצב, לבחור חומרי גלם ודבקים מיוחדים כדי למלא את מטרתכם בהתאם לצרכים, לזמנים ולתקציבים שלכם.

  שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
  שלחו הודעה
  💬 צריכים עזרה?
  היי 👋
  איך נוכל לעזור?