ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  מדבקות

  גלילי מדבקות

  בזמן האחרון אתם מנסים לייצר סדר וארגון מחודש ויעיל יותר במקום העבודה שלכם, ואתם רוצים למצוא דרך פשוטה אבל מאוד יעילה לקטלוג מוצרים או לייצור סדר ויזואלי בכלל, אבל ממש לא מצליחים למצוא את הפתרון? אז תנו לנו לחדש לכם, אתם לא לבד. יותר ויותר לקוחות של חברת עידנים טכנולוגיות מבקשים לקבל פתרון ליצירת סדר וארגון במרחב העבודה המקצועי שלהם, ושמחים לגלות כי ניתן לבצע הדפסה מותאמת אישית באמצעות גלילי מדבקות, בדיוק כדי לענות על הצרכים האלו . ניתן לספק גלילי מדבקות ממגוון סוגי חומרי גלם ובשלל מידות .כל מה שצריך לעשות, הוא לעבוד עם הצוות המקצועי שלנו כדי לקבוע את סוג חומר גלם ואת מידת המדבקות שתתאים לצרכים שלכם על הצד הטוב ביותר, כדי לייצר את הפרדה וויזואלית בין אזורים שונים של חלל העבודה.

  ישנם סוגים שונים של חומרי גלם:

  מדבקות פוליאסטר

  מדבקות נייר

  מדבקות קפטון (פוליאמיד)

  מדבקות פוליפרופילן

  מדבקות כבלים

  מתי ולמה כדאי לכם לרכוש גלילי מדבקות?

  הזמנת גלילי מדבקות היא פתרון מעולה למקום העבודה, בוודאי בנסיבות הבאות:

  • אם אתם יודעים מהי המטרה שבגינה אתם רוצים להזמין גלילי מדבקות שמיוצרים באופן אישי בהתאם לצרכים שלכם- ליצור הפרדה בין מוצרים, סימונם, מדבקות מיוחדות למבצעים ועוד.
  • ניתן כמובן גם לתזמן את תהליך היצור וההזמנה של המדבקות, כדי לאפשר לעובדים שלכם לסדר את חלל הפנים של המחסן או החברה, לפני שמתחילים להשתמש במדבקות שיאפיינו את העיצוב והמראה של חלל הפנים שלכם בשבועות ובחודשים הקרובים.
  • אתם גם וודאי רוצים לוודא שאתם עומדים בכל הדרישות העלויות, גם מבחינת איכות היצור וגם מבחינת השמירה על עלות מול תועלת, בשביל לאפשר עבודה בתנאים המתאימים לחברה שלכם, לאורך זמן.

  ייצור מדבקות מודפסות בגליל

  מדבקות בעיצוב אישי הם פתרון גדול מהחיים שיכול להתאים לכל חברה ובכל רגע נתון. יחד עם זאת, ייצור של גלילי המדבקות הוא תהליך המושתת על העיצוב אישי שאתם רוצים לקבל, אותו אתם צריכים ליצור יחד עם אנשי מקצוע מיומנים בתחום. ההמלצה שלנו היא להשקיע כמה שיותר זמן בחשיבה על אופן הסימון של המדבקות, כדי שכשתגיעו לרגע האמת, יהיה קל להתאים את התכנון למציאות ולהדביק את המדבקות בסדר הנכון ובצורה שמשרתת את העסק שלכם. כאן נכנסים לתמונה אנשי חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, שעושים עבודה מקצועית ומדהימה בהתאמת מדבקות איכותיות על פי צרכיו האישיים של כל לקוח.

  מדבקות

  ייצור מדבקות בגלילים

  ייצור תעשייתי של מוצרים מתמקד בכל כך הרבה אלמנטים וגורמים שיכולים לשפר את המראה של כל מוצר. בעולם הנדסת התעשייה, דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שמשפיעים לאין שיעור על חוויית המשתמש במוצר, וכן גם על האופן בו אתם מעבירים מידע ללקוחות שלכם על טיבו. אחת הדרכים הכי טובות להעביר מידע, תחושות ולמתג מוצרים בצורה יוקרתית היא על ידי שימוש במדבקות ממותגות על המוצרים. בתהליך ייצור מדבקות בגלילים, תוכלו לבצע התאמה אישית לבית העסק ולמוצרים שלכם- המדבקות מגיעות בכמויות גדולות וכך מחירן יורד. אם אתם בוחרים להשקיע מאמצים בהדפסת מדבקות איכותיות, כדאי לכם לפנות לחברת עידנים טכנולוגיות. אנחנו נוכל לייצר לכם מדבקות שמתאימות לחברה שלכם ומאפשרות ליצור תחושה מהנה ולפתח את המותג שלכם. בעידנים ייצרו עבורכם מדבקות ממגוון עצום של חומרי גלם כמו נייר ואלום, כרמו, פוליפרפילן, PVC, פוליאסטר ועוד, והכל בהתאם לדרישות וצרכי כל לקוח.

  איך נראה תהליך ייצור מדבקות בגלילים?

  תהליך הייצור של מדבקות בגלילים לתעשייה הוא תהליך שמבוסס בעיקר על שני שלבים. קודם כל, צריך לאפיין את סוג החומר גלם ממנו תיוצר המדבקה, וכן את הגודל הרצוי. בנוסף, צריך לבדוק איזה סוג של מדפסת טרמל טרנספר יש ללקוח, על מנת להתאים את הגליל לסוג המדפסת.  במידה והלקוח צריך מדבקה מודפסת מראש, יש להוסיף את שלב העיצוב מול גרפיקאית לתהליך. העיצוב לרוב מגיע מתוך הצורך, החזון או המיתוג שאותו אתם רוצים להשיג, וכמובן גם את התחושה שאתם רוצים שהלקוח ירגיש כשהוא יראה את המוצר. אם מדובר על בקבוקי שתייה, קופסאות או כל מוצר אחר, חשוב לאפיין את הצרכים שלכם מהמדבקה, ואפילו ליצור סקיצה ראשונית בעזרת אנשי המקצוע. לאחר שלב העיצוב מגיע השלב הפרקטי שבו ייצור מדבקות בגלילים הופך להיות משימה למקצוענים בלבד. כמו כן, חשוב לבחון מה היא עוצמת הדבקה וסוג הדבק שתעשו בו שימוש במדבקות שאתם מחפשים לייצר בתור ההכנה לשלב ההדפסה של המדבקות, שחייב להתבצע ללא רבב.

  שלב אחרי שלב – בונים בשבילכם את המוצר הנכון

  הידע והניסיון של החברה המייצרת הם האלמנט החשוב ביותר של תהליך ייצור המדבקות. לא כל אחד מחזיק בכלים הטכנולוגיים המתאימים, בתוכנות העבודה, וגם באנשי הצוות המקצועיים שיכולים להציע לכם פתרונות לעיצובים מאתגרים ומיוחדים. בדיוק מהסיבות האלה, וודאי חשוב לכם לפנות לעזרתם של אנשי הצוות המיומנים של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ. אנו יודעים לתכנן בצורה מושלמת את תהליך יצור מדבקות מכל סוג שהוא, לאפיין במדויק את צרכי כל לקוח, וכן, אנו נעשה את כל המאמצים על מנת למצוא אתכם את סגנון המדבקות המתאים ביותר עבורכם, שישרת אתכם למשך תקופה ארוכה.

  ייצור מדבקות

  ייצור מדבקות

  מדבקות בעולם התעשייה הן כלי רב שימושי ובעל ערך, אשר באמצעותו ניתן לייצר תדמית מסוימת, אבל גם פרקטי ומתאים להעברת מידע קונקרטי. השימוש במדבקות הוא נרחב מאוד והוא מורכב מתהליך ייצור מדבקות מקצועי ואיכותי, בסטנדרט גבוה מאוד, עם בחירה רבה- סוג חומר המדבקה, סוג הדבק, טיב ההדפסה, האם לצרף ברקודים משתנים או לא, ועוד בחירות נוספות שיש להחליט ביניהן כדי לעצב את המדבקות הנכונות ביותר עבור הצרכים שלכם. כדי לייצר את המדבקות המושלמות עבורכם, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, ואנחנו כבר נוכל למצוא בשבילכם את כל הפתרונות כדי לייצר את המדבקות המתאימות לכם.

  תהליך ייצור מדבקות לעולמות התעשייה מתחיל בהבנת הצרכים שלכם

  השלב הראשוני בתהליך ייצור מדבקות הוא הבנת הצרכים של החברה והמוצרים המיועדים לסימון. לצרכים פנימיים ניתן לייצר מדבקות עם תוויות של שמות או סימונים מיוחדים שמאפיינים את פס הייצור שלכם, או לחילופין, לצרכים מול לקוחות החברה, אפשר לעשות שימוש במדבקות מחומרי גלם מגוונים כגון נייר, נייר טרמי פוליאסטר, פוליפרופילן ו- PVC. קיימת בחירה ממגוון רחב של דבקים אשר יתאימו לתנאי הסביבה שהמוצר שלכם בא במגע איתם- לכל סוג חומר גלם יש מגוון דבקים שמתאימים לו, לדוגמא דבק להקפאה, דבק שמיועד להדבקה בתנאי סביבה קשים, דבק ניתן להסרה בקלות ועוד. אין גבול לדמיון בתהליך ייצור המדבקות.

  הדפסה איכותית מתחילה ממדפסת איכותית

  לאחר שהחלטתם אילו מדבקות אתם רוצים לייצר, יש לקבוע את איכות וטיב סוג המדבקות, כמות המדבקות בגליל, קוטר החור הפנימי, כמות המדבקות בשורה, האם המדבקות חלקות או מודפסות ועוד מאפיינים נוספים. איכות המדבקה היא תוצאה של שימוש בדבק איכותי ושל נייר מקצועי המתאים לו. אנחנו בחברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, נעזור לכם לבחור את סוג המדבקה המתאים ביותר לצרכים שלכם, ונעשה את כל המאמצים כדי לייצר עבורכם הדפסה איכותית עם הציוד החדיש ביותר, ואנשי מקצוע מיומנים.

  מדבקות בגלילים

  התחרות עזה בעולם המסחר, וכל יתרון שאתם יכולים לתת לעסק שלכם שווה לשקול. מדבקות בגלילים מותאמות אישית הם דרך ייחודית וחסכונית לעזור למותג שלכם להתבלט. פורמט הגליל הנוח שלהם אומר שהם אופציה נהדרת לבעלי עסקים עסוקים, מכיוון שהם יכולים לשבת במתקן, מה שהופך את היישום והשימוש בהן לקל. חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ מדפיסים גלילי מדבקה איכותיים בהתאמה אישית ושולחים אותם ישירות לדלתכם. הם מציעים לכם מגוון רחב של חומרים, גימורים וגדלים כדי שתוכלו ליצור את המדבקה המושלמת שעוזרת לקדם את המיתוג שלכם.

  מהן מדבקות בגלילים מותאמות אישית, ולמה הן כל כך מגוונות?

  מדבקות בגלילים מותאמות אישית הן בדיוק כמו שזה נשמע – מדבקות שמגיעות בפורמט גליל, ולא בגיליון! ניתן להתאים אותן עם לוגו החברה שלכם, מידע עסקי או כל עיצוב אחר. אחד הדברים הטובים ביותר בגלילי מדבקה מותאמים אישית הוא שהם מאוד רב שימושיים. אתם יכולים להשתמש בהם למטרות שונות, כגון תיוג מוצרים, איטום מבחוץ של מעטפה, קישוט החלק החיצוני של תיק דואר, או לחלק אותם ללקוחות. הרבגוניות שלהם משתרעת על הגודל, הצורה והחומר שלהם – אתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות כדי ליצור את המדבקה המושלמת לצרכים שלכם.

  איך גלילי מדבקה מותאמים אישית יכולים לעזור לעסקים במיתוג שלהם?

  מיתוג טוב הוא יצירת מראה ותחושה עקביים לעסק שלכם. מדבקות בגלילים מותאמות אישית יכולות לעזור לכם להשיג זאת על ידי הבטחה שלכל החומרים השיווקיים שלכם – מתוויות המוצר ועד לערוצי המדיה החברתית שלכם – יש מראה מגובש בזהות המותג שלכם. זה יעזור ללקוחות לזכור את המותג ואת מה שהוא מייצג. בשוק התחרותי של היום, כל מה שאתם יכולים לעשות כדי לגרום למותג לבלוט ולהיזכר הוא נכס בעל ערך. ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להשתמש בגלילי מדבקה מותאמים אישית. כאשר היא יכולה לכלול את המוטו של החברה שלכם או משהו פשוט כמו פרטי הקשר שלכם. אם אתם מעוניינים בעיצוב מדבקות מעניין וקבלת גלילי מדבקות במחירים נוחים עד דלת העסק שלכם, צרו קשר עם חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ.

   

  שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
  שלחו הודעה
  💬 צריכים עזרה?
  היי 👋
  איך נוכל לעזור?