ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  מדפסות

  הדפסת מדבקות

  לבית העסק שלכם יש כל כך הרבה צרכים ודרישות ברמה היומיומית, ואין ספק שאתם חייבים לעבוד בצורה מאוד מסודרת על מנת להצליח לנהל את כל שלבי תהליך העבודה ולהגיע ללקוחות שלכם עם המוצרים המושלמים שמתאימים להם. עבודה מסודרת היא עבודה על בסיס תיעוד וחלוקה של תפקידים ומשימות העבודה, כמו גם יצירה של מוצרים מעניינים ושימושיים ללקוח בדרכים שונות. לא מעט בתי עסק מעוניינים לעשות שימוש בשירותי הדפסת מדבקות, שיכולים לתת מענה מקיף ואיכותי הרבה יותר לצרכי מיתוג, תמחור ושיווק. הידע והניסיון של הצוות חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, יאפשר לכם לבחור בחומרי הגלם הנכונים ביותר לצרכים שלכם, ולייצרן בתנאים מתקדמים ובצורה איכותית ועמידה.

  הדפסת מדבקות לבתי עסק – יצירת מיתוג וסימון היא חוויה בפני עצמה

  אחת הסיבות שבגללן בעלי העסקים רבים רוצים לעשות שימוש בשירותי הדפסת מדבקות, היא על מנת לייצר מיתוג חדש ורענן לעסק שלהם ולסמן את המוצרים שלהן בצורה ייחודית וברורה. מיתוג הוא למעשה הדרך להעביר מסר ללקוח, אבל גם לחבר את המסר הזה למסרים הכללים הקבועים של החברה שלכם. למשל, במקרה שאתם רוצים לצאת עם קמפיין שיווקי חדש כדי לקדם גרסה חדשה למותג ישן, צריך להראות את ההבדלים בין שני המוצרים בצורה יצירתית, אבל גם כזו שמושכת את העין. המטרה שלכם היא לתת ללקוח את התחושה הכי יוקרתית, הכי מקצועית, אבל גם הכי רלוונטית לצרכים שלו. הדפסת מדבקות היא אופציה לאפשר ורסטיליות בתהליך השיווק והמיתוג, תוך התאמה מהירה מאוד של המוצרים עם מינימום השקעה מבחינת פס ייצור.

  איכות וכמות, לכל צורך ובכל עת

  ברור לכם שאתם רוצים לקבל מדבקות איכותיות המאפשרות לכם לפרסם את המותג שלכם בצורה הכי טובה שיש, ועוד מעבר לכך, אתם מבינים עד כמה חשוב לעשות שימוש בשירותי הדפסת מדבקות בסטנדרטים גבוהים על פי צרכי כל לקוח ולקוח כדי לתת תחושת איכות ויוקרה למוצרים. עכשיו, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא חברה שיכולה לייצר את כמות המדבקות הדרושה לפרויקט שלכם, באיכות הגבוהה ביותר. כאן נכנסים לתמונה אנשי הצוות המקצועיים של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ שיודעים איך לספק לכם את הסחורה, לא רק מבחינה מספרית אלא גם מבחינת שירותי עיצוב והתאמה של המוצרים שאתם מעוניינים להחזיק בבית העסק באופן קבוע.

  הדפסת מדבקות

  הדפסת מדבקות שקופות

  סימון מוצרים באמצעות מדבקות שקופות היא אולי אחת השיטות הנוחות והטובות ביותר לסמן מוצרים. ניתן להדפיס על גבי מדבקה שקופה את שם המותג באמצעות מדפסת להפקת מדבקות (טרמל טרנספר) או הדפסה בכמה צבעים ולהדביקה על מוצרים שקופים או עשויים זכוכית כמו צנצנות, כלים בהם ישנם מוצרי קוסמטיקה, קרמים, ועוד אריזות עם מראה יוקרתי ומעודן. לחילופין, מדבקות שקופות גם נפוצות על מוצרים ממוחזרים שמנסים למתג את עצמם כיוקרתיים וברמה גבוהה. לכן, הדפסת מדבקות שקופות היא משימה שצריך להפקיד בידיים מקצועיות, בגלל הצורך לחשוב בצורה יצירתית על העיצוב שישדר יוקרה ואיכות, ובמקביל בגלל הצורך לבצע את ההדפסה בכלים מיוחדים, שלא נמצאים ברשות כל חברה. לכן, אתם וודאי רוצים לפנות כמה שיותר מהר לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת עידנים טכנולוגיות, לקבלת הייעוץ המקצועי הדרוש לכם.

  הדפסת מדבקות שקופות באיכות גבוהה – לבקבוקי זכוכית

  אם נניח שאתם רוצים לצאת בליין בקבוקים חדש, מתכלה ואיכותי של בקבוקי זכוכית, הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם מייצרים את המיתוג המתאים לכם היא על ידי תהליך הדפסת מדבקות שקופות שיודבקו על המוצרים וישדרו מראה איכותי ויוקרתי. העיצוב של ההדפס על גבי המדבקות השקופות יכול לשלב בין פונטים שונים, הלוגו של המותג שלכם וצבעי המותג מרכזיים, לבין בקבוקי הזכוכית השקופים שמראים דרכם את המשקה שאתם רוצים לשווק. יש פה כוח שיווקי עצום, שבא לידי ביטוי בעצם העובדה שהמשקה שלכם נמצא במרכז תשומת הלב, ואתם יכולים לנהל בחוכמה את השיווק והמיתוג של המוצר, דווקא בזכות הרעיון להשתמש במדבקות שקופות.

  מיתוג הוא לא מילה גסה

  מיתוג בעולם מודרני הוא חלק אינטגרלי מהחוויה שאתם יוצרים ללקוח. מיתוג יוקרתי הוא מיתוג שמדבר ללקוחות בשפה שלהם, או יוצר שפה משותפת עם קהל לקוחות חדש. מיתוג חכם ומוצלח גם מייחס חשיבות לרגשות שאתם רוצים לייצר אצל הלקוחות שלכם, ועל כל הדרכים שבהן ניתן לעורר את הרגשות הרצויים. ביחד עם צוותי החשיבה והפיתוח, כמו גם צוותי ההדפסה והעיצוב של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, נוכל לייצר את המדבקות המתאימות לקידום המותג שלכם.

  מדפסת מדבקות

  מדפסת מדבקות במחיר משתלם

  יש דרכים רבות בהן ניתן לשדרג את חוויית העבודה עם מוצרים או את האופן בו אנחנו מסמנים את המוצרים שלנו, אבל ישנה רק דרך אחת בה אנחנו יכולים לשלב מגוון רחב של פעולות, על בסיס פתרונות טכנולוגיים יחסית פשוטים ונגישים. מדפסת מדבקות  (טרמל טרנספר, טרמית) הופכת להיות פתרון כולל למגוון רחב של צרכים לא שגרתיים אך חשובים של בתי עסק בנוגע לסימון ,זיהוי, מיתוג, תמחור, שיווק מבצעים ועוד. עדיין, אם אתם רוצים להשתמש במדפסת מדבקות, ייתכן שהדבר הנכון ביותר לעשות מבחינתכם הוא לפנות לעזרם של אנשי מקצוע מיומנים מהצוות המקצועי של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, כדי לאפיין את סוג המדפסת המיועדת לכם ביחד  ולאפיין את סוג המדבקה שמתאימה לכם על פי דרישתכם.

  מדפסת מדבקות מעוצבות – יכולה לעזור לכם לקדם את העסק

  כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, מדפסת מדבקות היא פתרון שיכול לעזור לכם לקדם את בית העסק, להקל על תפעולו, וכן גם לסמן ולמתג ולעצב אותו באמצעות תוכנה ייעודית שמסופקת עם המדפסת בשם בר-טנדר. בעזרת חשיבה יצירתית ניתן למשל לייצר קמפיינים ויראליים ברשתות החברתיות שמבוססים על מדבקות מעוצבות אותן אתם מדביקים על המוצרים ומספקים ללקוחות שלכם. היתרון המשמעותי ברכישת מדפסת למדבקות הוא שאתם לא צריכים לפנות לבית דפוס, אתם יכולים להדפיס כל כמות באמצעות המדפסת ללא חיוב למינימום כמות, השליטה בהדפסת המדבקות היא בבית העסק שלכם. יתרון נוסף שאתם יכולים לעצב את המדבקה איך שאתם רוצים ולשנות את העיצוב מהדפסה להדפסה. יש לוודא שתהליך הדפסת המדבקות מתנהל בצורה הטובה ביותר, תוך תשומת לב לאיכותן ולתהליך עיצוב קריאטיבי שתואם בדיוק למסרים שאתם רוצים להעביר.

  פונים למקצוענים כדי לקבל את המדבקות האיכותיות ביותר

  ידע בעולם העסקים הוא הכוח החזק ביותר שעומד לרשותכם בתור בעלי עסק עצמאי. הידע המקצועי של אנשים שמתעסקים בשיווק של מדפסות טרמיות וטרמל טרנספר, עם הידע בתוכנה וניסיון בהתקנות מדפסות הוא ידע ששווה לכם כסף רב, והוא משפיע על בחירת מוצרים שצריכים לשרת אתכם שנים רבות. משום כך, מומלץ לפנות לעזרה אל הצוות בחברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, כדי לקבל לא רק יעוץ מקצועי, אלא גם ליווי בתהליך איפיון בחירת המדפסת וייצור של מדבקות ממגוון רחב של סוגים.

  מדפסת מדבקות תעשייתית

  מדפסת מדבקות תעשייתית

  מדבקות אומנם יכולות להיות מוצר מאוד שימושי בעולמות החינוכיים, אבל בשנים האחרונות אנחנו מתחילים לראות שינוי מגמה חיובי גם בתחום עולם העסקים והתעשייה, המבקש לעשות שימוש במדבקות איכותיות על מנת לשפר את חוויית העובד ואת הסדר והארגון במקומות העבודה והתעשייה. על פניו, נראה כאילו מדבקות הם מוצר יחסית פשוט, אבל אם אתם בוחרים להכין מדבקות באמצעות מדפסת מדבקות תעשייתית (או בשמה האחר, טרמל טרנספר, טרמית), קיימת האפשרות לייצר מדבקות חזקות ועמידות מאוד שיכולות לשרת אתכם גם לצרכי תעשייה מקצועיים. כאן נכנסת לתמונה המיומנות והעבודה על מדפסת תעשייתית, כפי שמתרחשת בחברת עידנים טכנולוגיות בע"מ. אנו יודעים לתת לכם את הפתרונות, ולהציע לכם טכנולוגיות שישרתו את העסק שלכם.

  מדפסת מדבקות תעשייתית תיצור לכם מדבקות לכל צורך

  העבודה עם מדפסת מדבקות תעשייתית היא לא רק עניין של הזמנת מדבקות ממגוון חומרי גלם. חשוב להבין שבעולם התעשייה יש מגוון שימושים גדול מאוד במדבקות, ולכל מדבקה יש את המאפיינים הטכניים הייחודיים לה שיכולים לשרת אתכם. למשל, מדבקות לאריזות מזון צריכות להיות מדבקות עם דבק איכותי ובטיחותי, אבל גם בעיצוב ברור וקריא שכל אחד מהלקוחות שלכם יוכל לקרוא ולהבין את הכתוב. לחילופין, מדבקות לסימון אזורים במרחב תפעולי הן מדבקות חזקות הרבה יותר, עם דבק שמחזיק גם תחת תנאי לחות, עומס ושחיקה. מדפסת מדבקות תעשייתית יכולה לתת מענה לכל סוג של צורך בתחום המדבקות, ומבטיחה את הצלחתן למטרה אליה הן מיועדות.

  איכות הדבק, תקבע את סוג השימוש במדבקה

  הפרמטר החשוב ביותר שצריכים לתת עליו את הדעת כאשר עובדים עם מדפסת מדבקות תעשייתית הוא הבחירה של איכות וסוג הדבק. איכות דבק גבוהה משפיעה על העמידות של המדבקה לאורך זמן, וגם לא כל מדפסת יכולה להדפיס על מדבקות בכל גודל ובאותה האיכות. כלומר, הדבר הנכון ביותר לעשות מבחינתכם הוא להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, לפני שאתם בוחרים במדפסת זו או אחרת. אנו נדע לתת לכם תמיכה ויעוץ מקצועי, הסברים מפורטים על כל סוג מדפסת, יתרונותיה וחסרונותיה כדי שתוכלו להחליט בצורה הנכונה ביותר במכונה שמתאימה לצרכים שלכם.

  הדפסת מדבקות שקופות

  מדפסת מדבקות

  בעולם התעשייה מדבקות מסוגים שונים משמשות אנשי מקצוע ונותני שירותים במגוון רחב של תחומי עיסוק- מדבקות לשילוח חבילות, לסימון מגוון גדול של מוצרים ואזורים כגון מדפים ואזורים במחסנים לוגיסטיים, סימון מוצרים שונים כמו מכונות, מכשירים, חלקי חילוף, חלקי אלקטרוניקה, מוצרי חקלאות מוצרי מזון ועוד. כדי לייצר סטנדרט גבוה למדבקות איכותיות ועמידות במיוחד, צריך להחזיק מדפסת מדבקות טרמית, או טרמל טרנספר למדבקות,  מקצועית וקלה לשימוש יומיומי, או לחילופין לעבוד עם חברה שתדע לייצר עבורכם בסטנדרט המדבקות הדרושות לכם. העבודה עם מדפסת מדבקות טרמית היא נחלתם של אנשי הצוות של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, אשר עושים את המאמצים לייצר מדבקות איכותיות לטובת כל לקוח, או לחילופין מייעצים לחברות גדולות באילו מדפסות תעשייתיות מומלץ להם להשתמש.

  היכולת לשמור על סדר מתחילה בעבודה עם מדפסת מדבקות

  אם בעבר היה נהוג לייצר מדבקות בצורה ידנית בכתיבה בדיו על כל מדבקה ומדבקה, היום בלתי אפשרי לייצר כך כמות גדולה של מדבקות בקצב מהיר עד 200 מ"מ לשניה, ולשמור על איכותן ואחידותן. כיום נהוג לעשות שימוש בכלים טכנולוגיים על מנת לייצר מדבקות איכותיות ואחידות, בקצב מהיר ובכמות גדולה. מדפסת מדבקות היא מכשיר המושלם למשימה- הוא מדויק מאוד, ועושה את עבודתו על בסיס תוכנות מחשב כמו תוכנת בר-טנדר, שאף מאפשרות עיצובים מיוחדים, הדפסה עם ברקודים, קישור נתונים לדטה בייס שלכם ועוד מגוון אפשרויות בהתאמה אישית. צריך רק לדעת להפעיל את מדפסת המדבקות כדי לאפשר לכם לקבל את הפתרון הדרוש לייצור שימוש ומשלוח ללקוחות החברה שלכם. ישנם מגוון של מדפסות למדבקות כדוגמת מדפסת טרמית או טרמל טרנספר, מדפסת עם רזולוציה של 200,300,600 DPI, מדפסות שולחניות ומדפסות תעשייתיות. כמו כן, שילובים נכונים בין הדבק לבין דף הנייר יקבעו את האיכות והעמידות של המדבקה שאתם תייצרו ותקבלו באמצעות המדפסת.

  מוכנים להקים את המוצר החדש שלכם?

  אתם וודאי מעוניינים לסמן את המוצר שלכם כדי להגיע למצב של 0 בזבוז ושליטה מדויקת על סימון המוצר כדי למנוע כפילויות, לשמור על עקביות עם סימון המוצר וכן על סדר וארגון של מדפי האחסון. כדי להתמודד עם הכאוס הטבעי, פתרון המדבקות הארגוניות הוא הפתרון המושלם, הוא קל, נוח וזול, וביחד עם זאת יעיל ופרקטי. אתם מוזמנים לפנות לאנשים הצוות המקצועיים של עידנים טכנולוגיות בע"מ, שישמחו לייעץ לכם באיזו מדפסת מדבקות לבחור שתשמור על הסדר והארגון אצלכם.

  מדפסת מדבקות מקצועית

  מדפסת מדבקות מקצועית

  שילוח מוצרים הוא ממש לא משימה פשוטה, גם בעידן הטכנולוגי כאשר משתמשים במטוסי תובלה ומשיטים מכולות עמוסות לעייפה, עדיין ישנה מורכבות לוגיסטית שהולכת ומתגברת כאשר שולחים יותר ויותר מוצרים ליעדים מרוחקים ברחבי העולם. אז איך מוודאים שכל חבילה מגיעה לייעדה? פרקטיקה יעילה, מוכרת ופשוטה היא שימוש במדבקות עמידות המודבקות על גבי החבילה, עליהן כתובה כתובת המוען והמען, ישנו ברקוד לסריקה במחסנים הלוגיסטיים וכן במעמד קבלת החבילה. עם מדפסת מדבקות מקצועית, טרמית או טרמל טרנספר, תוכלו להקל על התהליך הארוך, ולסמן בקלות ובמהירות כל חבילה וכך לוודא שהיא מגיעה לייעדה. מדפסות כאלו תוכלו למצוא בחברת עידנים טכנולוגיות, ואנשי המקצוע המנוסים שלנו יוכלו להמליץ לכם באיזה דגם לבחור שיתאים לצרכיכם בצורה המושלמת.

  מה הם היתרונות של מדפסת מדבקות מקצועית?

  היתרון העיקרי של מדפסת מדבקות מקצועית בתהליך ייצור ושילוח מוצר, על פני כל פתרון אחר, הוא העובדה שאתם יכולים להיות מאוד ממוקדים ומסודרים. תוכלו להתאים כל מדבקה לצורך ספציפי, וכך גם לייצר סוגים שונים של מדבקות בהתאם לדרישות מחומרים שונים כגון פוליאסטר, נייר, נייר טרמי, פוליפרופלין, PVC, קפטון וכו', עם מלל שונה וברקודים משתנים באותה המדפסת ללא שום בעיה. אם אתם צריכים לייצר תוויות מוצר למוצרי מזון, התווית הקדמית עם שם המוצר והפרטים הכלליים שונה בתכלית מן התווית שמפרטת את הערכים התזונתיים ורכיבי המוצר. ולכן, טרם רכישת מדפסת מדבקות מקצועית חשוב מאוד לעבוד עם צוות מנוסה ומיומן שיידע לייעץ באיזו מדפסת טרמית או טרמל טרנספר למדבקות לבחור, וללמד כיצד לתפעל את מדפסת המדבקות המקצועית את עובדי החברה שלכם כדי להשתמש בה באופן עצמאי.

  עכשיו, אתם רק צריכים לעצב את המדבקות

  כל מה שנותר לכם לעשות בשלב זה על מנת לבחור במדפסת המושלמת עבורכם, הוא להתייעץ עם צוות מקצועי ומנוסה כדי לתכנן איך יראו המדבקות שאתם מעוניינים להדפיס, אילו מאפיינים חשוב לכם שיהיו בהם וכך לבחור במדפסת הנכונה. קל מאוד לתפעל את המדפסת כאשר ישנה סקיצה ראשונית, אבל יש לעשות עבודה מקדימה מעמיקה, ואיכותית, כדי להגיע למצב זה. כאן נכנסים לתמונה אנשי המקצוע של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, שרוצים לתת לכם את כל הפתרונות הנכונים עבורכם.

  מדפסת מדבקות מעוצבות

  אם העסק שלכם מתבסס על מכירת מוצרים והוא נמצא בצמיחה, סביר להניח שאתם נמצאים בשלב מכריע בו אתם מעוניינים בהגדלת ייצור. תוך התחשבות באילו השקעות תצטרכו לבצע כדי לעמוד בביקוש ולמלא הזמנות, ישנה דרך שתעזור לכם להפוך את ההחלטה שלכם על תיוג המוצר לקלה ביותר. חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ מציעה פתרונות הדפסה מיוחדים שיעזרו לכם לעצב ולהדפיס תוויות מוצר בהתאמה אישית בקלות. אולי זה הזמן שתשקלו רכישת מדפסת מדבקות מעוצבות לצרכי הדפסת התוויות המותאמות אישית שלהם.

  אילו תוויות ומדבקות ניתן להדפיס עם מדפסת מדבקות מעוצבות?

  תוויות מוצרים נועדו להבחין בין מוצרים בשוק. הם מגיעים במגוון בלתי מוגבל של צורות וגדלים אך בדרך כלל כוללים שם מותג, שם מוצר, תיאור מוצר, רשימת מרכיבים, הוראות שימוש ועוד. הם שונים מתוויות ברקוד של נקודות מכירה ומתוויות משלוח של מסחר אלקטרוני שעבורן מספיקה מדפסת מדבקות תרמית ייעודית. תוויות מוצר נועדו ללכוד את תשומת הלב של הצרכן, להניע מכירות, לשפר את תפיסת המותג ועוד. מסיבה זו, חשוב ביותר לעסק שלכם להחזיק במדבקות מוצר באיכות גבוהה אותן ניתן להדפיס בעזרת מדפסת מדבקות מעוצבות.

  איך מייצרים תוויות למוצר?

  כדי ליצור את תווית המוצר המושלמת, שקלו את התווית בגודל ובצורה שאתם רוצים. מדדו את המוצר שלכם ובדקו גדלים וצורות שונות עד שתמצאו את ההתאמה הנכונה. אין מדבקת מוצר מתאימה לכולם ואין בחירה נכונה או לא נכונה. זו אמנות סובייקטיבית! ברגע שיש לכם עיצוב ביד, הגיע הזמן להבין את הלוגיסטיקה של ייצור התווית. כאן יש לכם שתי אפשרויות עיקריות שפונות לעסקים בכל שלב בתהליך: הדפסת מדבקות בחברה המתמחה בנושא או הדפסת תוויות בעצמכם. אם יש לכם צרכי הדפסה ייחודיים או הזמנות בכמות גבוהה במיוחד, חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ עומדים לרשותכם בכל רגע לספק עבורכם גלילי מדבקות איכותיות במהירות. אם אתם זקוקים לכמות מוגבלת של מדבקות, או מעוניינים להשאיר את העיצוב שלכם בסודיות על לרגע ההשקה, אתם יכולים לרכוש בחברה מדפסת מדבקות מעוצבות לעסק שלכם, ולהדפיס אותן להנאתכם ללא הגבלה ובזמנכם הפנוי.

  מדפסת מדבקות מעוצבות

  CL-S700 מבית CITIZEN

  מפרט טכני: מהירות הדפסה – 25.4 ס"מ לשנייה (10"). קוטר גליל מדבקות מקסימאלי – עד "8 קישוריות אלחוטית...
  פרטים על המוצר >>

  CL-E720 מבית CITIZEN

  מפרט טכני: מהירות הדפסה – 8 קוטר גליל מדבקות מקסימאלי – עד "8 אורך רדיד דיו מקסימלי –...
  פרטים על המוצר >>

  TTP 2410M Proמבית TSC

  כרטיס רשת פנימי Internal Ethernet, 10/100 Mbps מהירות הדפסה מהירה במיוחד – 12"/לשנייה רזולוציית הדפסה – 203...
  פרטים על המוצר >>

  MB240T מבית TSC

  מסך מגע מתקדם 3.5 מהירות הדפסה – עד "8/שנייה רזולוציה – DPI 203 כרטיס רשת מובנה TSCNet 10/100...
  פרטים על המוצר >>

  ML240P מבית TSC

  מעבד מרכזי 200Mhz מהיר מאוד 32BIT מהירות הדפסה – עד "6/שנייה רזולוציה – DPI 203 כרטיס רשת מובנה...
  פרטים על המוצר >>

  ME240 מבית TSC

  מפרט טכני מעבד מרכזי 200Mhz מהיר מאוד 32BIT מהירות הדפסה – עד "6/שנייה רזולוציה – DPI 203 כרטיס רשת...
  פרטים על המוצר >>

  CL-S621 מבית CITIZEN

  מפרט טכני: קוטר גליל מדבקות מקסימאלי – עד "5 אורך רדיד דיו מקסימלי – 360 מטר אורך הדפסה...
  פרטים על המוצר >>

  CL-E321 מבית CITIZEN

  מעבד מהיר וחזק RISC CPU MHz 32-bit , זיכון חיצוני: 4MB Flash Memory זיכרון פנימי: 16MB SDRAM מהירות...
  פרטים על המוצר >>

  GD420 מבית ZEBRA

  מפרט טכני: מהירות הדפסה מקסימלית – 4"/שנייה רוחב הדפסה מקסימלי – 104 מ"מ קוטר גליל מדבקות מקסימלי- "6 זיכרון:...
  פרטים על המוצר >>

  GK420 מבית ZEBRA

  מפרט טכני: מעבד מהיר וחזק – 32 bit RISC 200 Mhz מהירות הדפסה מקסימלית – 4"/שנייה רוחב הדפסה...
  פרטים על המוצר >>

  CLASS מבית DATAMAX

  מפרט טכני מעבד מהיר- Motorola Dragon Ball 32 Bit רזולוצית הדפסה: 203 DPI חיבורים אופציונליים- USB נייר- גלילים או...
  פרטים על המוצר >>

  TE210 מבית TSC

  מעבד מהיר וחזק RISC CPU MHz 32-bit , זיכון חיצוני: 4MB Flash Memory זיכרון פנימי: 8MB SDRAM מהירות...
  פרטים על המוצר >>

  TA210 מבית TSC

  מעבד מהיר וחזק 200MHz 32-bit , זיכון חיצוני: 4MB Flash Memory זיכרון פנימי: 8MB SDRAM מהירות הדפסה: עד...
  פרטים על המוצר >>
  שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
  שלחו הודעה
  💬 צריכים עזרה?
  היי 👋
  איך נוכל לעזור?