ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  מדפסות

  הדפסת מדבקות

  לבית העסק שלכם יש כל כך הרבה צרכים ודרישות ברמה היומיומית, ואין ספק שאתם חייבים לעבוד בצורה מאוד מסודרת על מנת להצליח לנהל את כל שלבי תהליך העבודה ולהגיע ללקוחות שלכם עם המוצרים המושלמים שמתאימים להם. עבודה מסודרת היא עבודה על בסיס תיעוד וחלוקה של תפקידים ומשימות העבודה, כמו גם יצירה של מוצרים מעניינים ושימושיים ללקוח בדרכים שונות. לא מעט בתי עסק מעוניינים לעשות שימוש בשירותי הדפסת מדבקות, שיכולים לתת מענה מקיף ואיכותי הרבה יותר לצרכי מיתוג, תמחור ושיווק. הידע והניסיון של הצוות חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, יאפשר לכם לבחור בחומרי הגלם הנכונים ביותר לצרכים שלכם, ולייצרן בתנאים מתקדמים ובצורה איכותית ועמידה.

  הדפסת מדבקות לבתי עסק – יצירת מיתוג וסימון היא חוויה בפני עצמה

  אחת הסיבות שבגללן בעלי העסקים רבים רוצים לעשות שימוש בשירותי הדפסת מדבקות, היא על מנת לייצר מיתוג חדש ורענן לעסק שלהם ולסמן את המוצרים שלהן בצורה ייחודית וברורה. מיתוג הוא למעשה הדרך להעביר מסר ללקוח, אבל גם לחבר את המסר הזה למסרים הכללים הקבועים של החברה שלכם. למשל, במקרה שאתם רוצים לצאת עם קמפיין שיווקי חדש כדי לקדם גרסה חדשה למותג ישן, צריך להראות את ההבדלים בין שני המוצרים בצורה יצירתית, אבל גם כזו שמושכת את העין. המטרה שלכם היא לתת ללקוח את התחושה הכי יוקרתית, הכי מקצועית, אבל גם הכי רלוונטית לצרכים שלו. הדפסת מדבקות היא אופציה לאפשר ורסטיליות בתהליך השיווק והמיתוג, תוך התאמה מהירה מאוד של המוצרים עם מינימום השקעה מבחינת פס ייצור.

  איכות וכמות, לכל צורך ובכל עת

  ברור לכם שאתם רוצים לקבל מדבקות איכותיות המאפשרות לכם לפרסם את המותג שלכם בצורה הכי טובה שיש, ועוד מעבר לכך, אתם מבינים עד כמה חשוב לעשות שימוש בשירותי הדפסת מדבקות בסטנדרטים גבוהים על פי צרכי כל לקוח ולקוח כדי לתת תחושת איכות ויוקרה למוצרים. עכשיו, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא חברה שיכולה לייצר את כמות המדבקות הדרושה לפרויקט שלכם, באיכות הגבוהה ביותר. כאן נכנסים לתמונה אנשי הצוות המקצועיים של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ שיודעים איך לספק לכם את הסחורה, לא רק מבחינה מספרית אלא גם מבחינת שירותי עיצוב והתאמה של המוצרים שאתם מעוניינים להחזיק בבית העסק באופן קבוע.

  הדפסת מדבקות

  הדפסת מדבקות שקופות

  סימון מוצרים באמצעות מדבקות שקופות היא אולי אחת השיטות הנוחות והטובות ביותר לסמן מוצרים. ניתן להדפיס על גבי מדבקה שקופה את שם המותג באמצעות מדפסת להפקת מדבקות (טרמל טרנספר) או הדפסה בכמה צבעים ולהדביקה על מוצרים שקופים או עשויים זכוכית כמו צנצנות, כלים בהם ישנם מוצרי קוסמטיקה, קרמים, ועוד אריזות עם מראה יוקרתי ומעודן. לחילופין, מדבקות שקופות גם נפוצות על מוצרים ממוחזרים שמנסים למתג את עצמם כיוקרתיים וברמה גבוהה. לכן, הדפסת מדבקות שקופות היא משימה שצריך להפקיד בידיים מקצועיות, בגלל הצורך לחשוב בצורה יצירתית על העיצוב שישדר יוקרה ואיכות, ובמקביל בגלל הצורך לבצע את ההדפסה בכלים מיוחדים, שלא נמצאים ברשות כל חברה. לכן, אתם וודאי רוצים לפנות כמה שיותר מהר לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת עידנים טכנולוגיות, לקבלת הייעוץ המקצועי הדרוש לכם.

  הדפסת מדבקות שקופות באיכות גבוהה – לבקבוקי זכוכית

  אם נניח שאתם רוצים לצאת בליין בקבוקים חדש, מתכלה ואיכותי של בקבוקי זכוכית, הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם מייצרים את המיתוג המתאים לכם היא על ידי תהליך הדפסת מדבקות שקופות שיודבקו על המוצרים וישדרו מראה איכותי ויוקרתי. העיצוב של ההדפס על גבי המדבקות השקופות יכול לשלב בין פונטים שונים, הלוגו של המותג שלכם וצבעי המותג מרכזיים, לבין בקבוקי הזכוכית השקופים שמראים דרכם את המשקה שאתם רוצים לשווק. יש פה כוח שיווקי עצום, שבא לידי ביטוי בעצם העובדה שהמשקה שלכם נמצא במרכז תשומת הלב, ואתם יכולים לנהל בחוכמה את השיווק והמיתוג של המוצר, דווקא בזכות הרעיון להשתמש במדבקות שקופות.

  מיתוג הוא לא מילה גסה

  מיתוג בעולם מודרני הוא חלק אינטגרלי מהחוויה שאתם יוצרים ללקוח. מיתוג יוקרתי הוא מיתוג שמדבר ללקוחות בשפה שלהם, או יוצר שפה משותפת עם קהל לקוחות חדש. מיתוג חכם ומוצלח גם מייחס חשיבות לרגשות שאתם רוצים לייצר אצל הלקוחות שלכם, ועל כל הדרכים שבהן ניתן לעורר את הרגשות הרצויים. ביחד עם צוותי החשיבה והפיתוח, כמו גם צוותי ההדפסה והעיצוב של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, נוכל לייצר את המדבקות המתאימות לקידום המותג שלכם.

  מדפסת מדבקות

  מדפסת מדבקות במחיר משתלם

  יש דרכים רבות בהן ניתן לשדרג את חוויית העבודה עם מוצרים או את האופן בו אנחנו מסמנים את המוצרים שלנו, אבל ישנה רק דרך אחת בה אנחנו יכולים לשלב מגוון רחב של פעולות, על בסיס פתרונות טכנולוגיים יחסית פשוטים ונגישים. מדפסת מדבקות  (טרמל טרנספר, טרמית) הופכת להיות פתרון כולל למגוון רחב של צרכים לא שגרתיים אך חשובים של בתי עסק בנוגע לסימון ,זיהוי, מיתוג, תמחור, שיווק מבצעים ועוד. עדיין, אם אתם רוצים להשתמש במדפסת מדבקות, ייתכן שהדבר הנכון ביותר לעשות מבחינתכם הוא לפנות לעזרם של אנשי מקצוע מיומנים מהצוות המקצועי של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, כדי לאפיין את סוג המדפסת המיועדת לכם ביחד  ולאפיין את סוג המדבקה שמתאימה לכם על פי דרישתכם.

  מדפסת מדבקות מעוצבות – יכולה לעזור לכם לקדם את העסק

  כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, מדפסת מדבקות היא פתרון שיכול לעזור לכם לקדם את בית העסק, להקל על תפעולו, וכן גם לסמן ולמתג ולעצב אותו באמצעות תוכנה ייעודית שמסופקת עם המדפסת בשם בר-טנדר. בעזרת חשיבה יצירתית ניתן למשל לייצר קמפיינים ויראליים ברשתות החברתיות שמבוססים על מדבקות מעוצבות אותן אתם מדביקים על המוצרים ומספקים ללקוחות שלכם. היתרון המשמעותי ברכישת מדפסת למדבקות הוא שאתם לא צריכים לפנות לבית דפוס, אתם יכולים להדפיס כל כמות באמצעות המדפסת ללא חיוב למינימום כמות, השליטה בהדפסת המדבקות היא בבית העסק שלכם. יתרון נוסף שאתם יכולים לעצב את המדבקה איך שאתם רוצים ולשנות את העיצוב מהדפסה להדפסה. יש לוודא שתהליך הדפסת המדבקות מתנהל בצורה הטובה ביותר, תוך תשומת לב לאיכותן ולתהליך עיצוב קריאטיבי שתואם בדיוק למסרים שאתם רוצים להעביר.

  פונים למקצוענים כדי לקבל את המדבקות האיכותיות ביותר

  ידע בעולם העסקים הוא הכוח החזק ביותר שעומד לרשותכם בתור בעלי עסק עצמאי. הידע המקצועי של אנשים שמתעסקים בשיווק של מדפסות טרמיות וטרמל טרנספר, עם הידע בתוכנה וניסיון בהתקנות מדפסות הוא ידע ששווה לכם כסף רב, והוא משפיע על בחירת מוצרים שצריכים לשרת אתכם שנים רבות. משום כך, מומלץ לפנות לעזרה אל הצוות בחברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, כדי לקבל לא רק יעוץ מקצועי, אלא גם ליווי בתהליך איפיון בחירת המדפסת וייצור של מדבקות ממגוון רחב של סוגים.

  מדפסת מדבקות תעשייתית

  מדפסת מדבקות תעשייתית

  מדבקות אומנם יכולות להיות מוצר מאוד שימושי בעולמות החינוכיים, אבל בשנים האחרונות אנחנו מתחילים לראות שינוי מגמה חיובי גם בתחום עולם העסקים והתעשייה, המבקש לעשות שימוש במדבקות איכותיות על מנת לשפר את חוויית העובד ואת הסדר והארגון במקומות העבודה והתעשייה. על פניו, נראה כאילו מדבקות הם מוצר יחסית פשוט, אבל אם אתם בוחרים להכין מדבקות באמצעות מדפסת מדבקות תעשייתית (או בשמה האחר, טרמל טרנספר, טרמית), קיימת האפשרות לייצר מדבקות חזקות ועמידות מאוד שיכולות לשרת אתכם גם לצרכי תעשייה מקצועיים. כאן נכנסת לתמונה המיומנות והעבודה על מדפסת תעשייתית, כפי שמתרחשת בחברת עידנים טכנולוגיות בע"מ. אנו יודעים לתת לכם את הפתרונות, ולהציע לכם טכנולוגיות שישרתו את העסק שלכם.

  מדפסת מדבקות תעשייתית תיצור לכם מדבקות לכל צורך

  העבודה עם מדפסת מדבקות תעשייתית היא לא רק עניין של הזמנת מדבקות ממגוון חומרי גלם. חשוב להבין שבעולם התעשייה יש מגוון שימושים גדול מאוד במדבקות, ולכל מדבקה יש את המאפיינים הטכניים הייחודיים לה שיכולים לשרת אתכם. למשל, מדבקות לאריזות מזון צריכות להיות מדבקות עם דבק איכותי ובטיחותי, אבל גם בעיצוב ברור וקריא שכל אחד מהלקוחות שלכם יוכל לקרוא ולהבין את הכתוב. לחילופין, מדבקות לסימון אזורים במרחב תפעולי הן מדבקות חזקות הרבה יותר, עם דבק שמחזיק גם תחת תנאי לחות, עומס ושחיקה. מדפסת מדבקות תעשייתית יכולה לתת מענה לכל סוג של צורך בתחום המדבקות, ומבטיחה את הצלחתן למטרה אליה הן מיועדות.

  איכות הדבק, תקבע את סוג השימוש במדבקה

  הפרמטר החשוב ביותר שצריכים לתת עליו את הדעת כאשר עובדים עם מדפסת מדבקות תעשייתית הוא הבחירה של איכות וסוג הדבק. איכות דבק גבוהה משפיעה על העמידות של המדבקה לאורך זמן, וגם לא כל מדפסת יכולה להדפיס על מדבקות בכל גודל ובאותה האיכות. כלומר, הדבר הנכון ביותר לעשות מבחינתכם הוא להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, לפני שאתם בוחרים במדפסת זו או אחרת. אנו נדע לתת לכם תמיכה ויעוץ מקצועי, הסברים מפורטים על כל סוג מדפסת, יתרונותיה וחסרונותיה כדי שתוכלו להחליט בצורה הנכונה ביותר במכונה שמתאימה לצרכים שלכם.

  הדפסת מדבקות שקופות

  מדפסת מדבקות

  בעולם התעשייה מדבקות מסוגים שונים משמשות אנשי מקצוע ונותני שירותים במגוון רחב של תחומי עיסוק- מדבקות לשילוח חבילות, לסימון מגוון גדול של מוצרים ואזורים כגון מדפים ואזורים במחסנים לוגיסטיים, סימון מוצרים שונים כמו מכונות, מכשירים, חלקי חילוף, חלקי אלקטרוניקה, מוצרי חקלאות מוצרי מזון ועוד. כדי לייצר סטנדרט גבוה למדבקות איכותיות ועמידות במיוחד, צריך להחזיק מדפסת מדבקות טרמית, או טרמל טרנספר למדבקות,  מקצועית וקלה לשימוש יומיומי, או לחילופין לעבוד עם חברה שתדע לייצר עבורכם בסטנדרט המדבקות הדרושות לכם. העבודה עם מדפסת מדבקות טרמית היא נחלתם של אנשי הצוות של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, אשר עושים את המאמצים לייצר מדבקות איכותיות לטובת כל לקוח, או לחילופין מייעצים לחברות גדולות באילו מדפסות תעשייתיות מומלץ להם להשתמש.

  היכולת לשמור על סדר מתחילה בעבודה עם מדפסת מדבקות

  אם בעבר היה נהוג לייצר מדבקות בצורה ידנית בכתיבה בדיו על כל מדבקה ומדבקה, היום בלתי אפשרי לייצר כך כמות גדולה של מדבקות בקצב מהיר עד 200 מ"מ לשניה, ולשמור על איכותן ואחידותן. כיום נהוג לעשות שימוש בכלים טכנולוגיים על מנת לייצר מדבקות איכותיות ואחידות, בקצב מהיר ובכמות גדולה. מדפסת מדבקות היא מכשיר המושלם למשימה- הוא מדויק מאוד, ועושה את עבודתו על בסיס תוכנות מחשב כמו תוכנת בר-טנדר, שאף מאפשרות עיצובים מיוחדים, הדפסה עם ברקודים, קישור נתונים לדטה בייס שלכם ועוד מגוון אפשרויות בהתאמה אישית. צריך רק לדעת להפעיל את מדפסת המדבקות כדי לאפשר לכם לקבל את הפתרון הדרוש לייצור שימוש ומשלוח ללקוחות החברה שלכם. ישנם מגוון של מדפסות למדבקות כדוגמת מדפסת טרמית או טרמל טרנספר, מדפסת עם רזולוציה של 200,300,600 DPI, מדפסות שולחניות ומדפסות תעשייתיות. כמו כן, שילובים נכונים בין הדבק לבין דף הנייר יקבעו את האיכות והעמידות של המדבקה שאתם תייצרו ותקבלו באמצעות המדפסת.

  מוכנים להקים את המוצר החדש שלכם?

  אתם וודאי מעוניינים לסמן את המוצר שלכם כדי להגיע למצב של 0 בזבוז ושליטה מדויקת על סימון המוצר כדי למנוע כפילויות, לשמור על עקביות עם סימון המוצר וכן על סדר וארגון של מדפי האחסון. כדי להתמודד עם הכאוס הטבעי, פתרון המדבקות הארגוניות הוא הפתרון המושלם, הוא קל, נוח וזול, וביחד עם זאת יעיל ופרקטי. אתם מוזמנים לפנות לאנשים הצוות המקצועיים של עידנים טכנולוגיות בע"מ, שישמחו לייעץ לכם באיזו מדפסת מדבקות לבחור שתשמור על הסדר והארגון אצלכם.

  מדפסת מדבקות מקצועית

  מדפסת מדבקות מקצועית

  שילוח מוצרים הוא ממש לא משימה פשוטה, גם בעידן הטכנולוגי כאשר משתמשים במטוסי תובלה ומשיטים מכולות עמוסות לעייפה, עדיין ישנה מורכבות לוגיסטית שהולכת ומתגברת כאשר שולחים יותר ויותר מוצרים ליעדים מרוחקים ברחבי העולם. אז איך מוודאים שכל חבילה מגיעה לייעדה? פרקטיקה יעילה, מוכרת ופשוטה היא שימוש במדבקות עמידות המודבקות על גבי החבילה, עליהן כתובה כתובת המוען והמען, ישנו ברקוד לסריקה במחסנים הלוגיסטיים וכן במעמד קבלת החבילה. עם מדפסת מדבקות מקצועית, טרמית או טרמל טרנספר, תוכלו להקל על התהליך הארוך, ולסמן בקלות ובמהירות כל חבילה וכך לוודא שהיא מגיעה לייעדה. מדפסות כאלו תוכלו למצוא בחברת עידנים טכנולוגיות, ואנשי המקצוע המנוסים שלנו יוכלו להמליץ לכם באיזה דגם לבחור שיתאים לצרכיכם בצורה המושלמת.

  מה הם היתרונות של מדפסת מדבקות מקצועית?

  היתרון העיקרי של מדפסת מדבקות מקצועית בתהליך ייצור ושילוח מוצר, על פני כל פתרון אחר, הוא העובדה שאתם יכולים להיות מאוד ממוקדים ומסודרים. תוכלו להתאים כל מדבקה לצורך ספציפי, וכך גם לייצר סוגים שונים של מדבקות בהתאם לדרישות מחומרים שונים כגון פוליאסטר, נייר, נייר טרמי, פוליפרופלין, PVC, קפטון וכו', עם מלל שונה וברקודים משתנים באותה המדפסת ללא שום בעיה. אם אתם צריכים לייצר תוויות מוצר למוצרי מזון, התווית הקדמית עם שם המוצר והפרטים הכלליים שונה בתכלית מן התווית שמפרטת את הערכים התזונתיים ורכיבי המוצר. ולכן, טרם רכישת מדפסת מדבקות מקצועית חשוב מאוד לעבוד עם צוות מנוסה ומיומן שיידע לייעץ באיזו מדפסת טרמית או טרמל טרנספר למדבקות לבחור, וללמד כיצד לתפעל את מדפסת המדבקות המקצועית את עובדי החברה שלכם כדי להשתמש בה באופן עצמאי.

  עכשיו, אתם רק צריכים לעצב את המדבקות

  כל מה שנותר לכם לעשות בשלב זה על מנת לבחור במדפסת המושלמת עבורכם, הוא להתייעץ עם צוות מקצועי ומנוסה כדי לתכנן איך יראו המדבקות שאתם מעוניינים להדפיס, אילו מאפיינים חשוב לכם שיהיו בהם וכך לבחור במדפסת הנכונה. קל מאוד לתפעל את המדפסת כאשר ישנה סקיצה ראשונית, אבל יש לעשות עבודה מקדימה מעמיקה, ואיכותית, כדי להגיע למצב זה. כאן נכנסים לתמונה אנשי המקצוע של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, שרוצים לתת לכם את כל הפתרונות הנכונים עבורכם.

  שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט