ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  מוצרי אריזה

  חומרי אריזה

  אי אפשר להשלים את תהליך היצור של מוצרים שונים מבלי לתת את הדעת על אלמנטים משלימים שמוסיפים לחוויית הלקוח הכוללת. במקרים רבים, האופן שבו אתם תבחרו חומרי אריזה שיגנו על המוצרים שלכם, ישפיע רבות על האופן שבו אתם תציגו את המוצר שלכם גם ללקוחות פרטיים אבל גם ללקוחות עסקיים וקמעונאים. לכן, בחירת חומרי אריזה היא מטלה חשובה מאוד, שעל מנת לבצעה על הצד הטוב ביותר וליצור את הרושם הנכון שאתם רוצים ליצור ובו בזמן לשמור על המוצרים העדינים ביותר שלמים ותקינים, תצטרכו את מירב אנשי המקצוע המיומנים ביותר של החברה עידנים טכנולוגיות בע"מ כדי לבחור גם את הסגנון המתאים ביותר וגם ואת הפתרונות הלוגיסטיים שיצרו ביחד את איכות האריזה המבוקשת.

  כל האפשרויות לרכישת חומרי אריזה איכותיים

  יש המון דרכים בהן אתם יכולים לתכנן ולעצב חומרי אריזה שמתאימים לצרכים שלכם כגון שקיות פס סגור, כיסויים שונים וחומרים אנטי סטטיים. יש מי שיבקשו לתת את הדעת על שימוש בחומרים מתכלים וידידותיים לסביבה, אך חשוב תמיד בתור שיקול ראשון לעבוד עם חומרי אריזה איכותיים אשר מתאימים למוצר בהיבטים כמו סוג חומר הגלם ועובי האריזה. חומרי האריזה צריכים להשתלב עם המוצר שלכם, אך גם לגונן עליו ולעטוף את המוצרים העדינים והשבירים ביותר על מנת שלא יפגמו או יהרסו בתהליכי השילוח. במוצרים שקשורים לאוכל או לסביבת המטבח למשל, חשוב לבחור חומרים בטוחים לשימוש שעברו את כל בדיקות המעבדה הנדרשות כדי לוודא שהם אינם רעילים, כדי להימנע ממצב בו אתם מסכנים את הלקוחות שלכם.

  איתכם, בשבילכם ולמענכם, יוצרים חומרי אריזה מעולים

  הידע והניסיון של אנשי המקצוע של חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ נמצא לרשותכם, על מנת לבחור את חומרי הגלם מתאימים למוצרים על פי דרישותיכם, ולבסוף לייצר את האריזות המתאימות ביותר למוצרים שלכם. יועצי החברה נמצאים תמיד לצדכם, אתכם ובשבילכם, וישמחו לתת לכם שירות ולהעניק מניסיונם הרב כדי למצוא פתרון אריזה שתפור למידותיכם. המטרה שלנו היא להביא לידי ביטוי את כל הכישורים והכלים שעומדים לרשותנו, וליצור בשבילכם ובשביל הלקוחות שלכם את החוויה האולטימטיבית, עם מוצרי אריזה מתקדמים.

  אריזות למוצרים

  שילוח ואריזת מוצרים הם אחד השלבים המורכבים והקשים ביותר מבחינה לוגיסטית של שרשרת אספקת מוצר. ישנן אינספור תקלות אפשריות בשילוח, שהחמורה מבניהן היא תקלה או יצירת פגמים במוצר תוך כדי התהליך. עם זאת, יש פתרון נוח, אמין ויחסית זול על מנת להימנע מפגיעה במוצר תוך כדי השילוח והוא פתרונות אריזה מתקדמים. חשוב לבחור מוצרי אריזה שמשרתים גם מטרות מקצועיות וישמרו על המוצר במהלך המשלוח, אבל גם את המטרות השיווקיות של המותג- אריזה יפה ומושכת מצד אחד, ופרקטית ומגינה מצד שני. כדי לבחור את האריזות הנכונות ביותר עבורכם דרוש ידע וניסיון רב, שאנשי חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, יוכלו להעניק לכם ממנו, ולייעץ לאורך כל הדרך עד לרגע קבלת ההחלטה הנכונה עבורכם.

  מוצרי אריזה בייצור אישי – מה היתרונות?

  מוצרי אריזה שונים כגון שקיות פס סגור, כיסויים שונים, מוצרי אריזה אנטי סטטים ושקיות פקינג ליסט עונים על אחת הבעיות הבסיסיות ביותר בכל בית עסק, הבעיה הלוגיסטית- כיצד מבצעים אריזה נכונה ושילוח מהיר אבל בטוח של מוצרים יקרים  שעלולים להיות שבירים או עדינים? ועדיין, בעולם שבו הרושם הראשוני משפיע על חוויית הלקוח יותר מכל דבר אחר, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא מוצרי אריזה שיכולים לשרת את כל המטרות שלכם, ביטחון המוצר וחווית משתמש טובה ומיוחדת, תוך שמירה על המוצר  בעזרת חשיבה יצירתית. עיצוב אישי של מוצרי אריזה  הוא השילוב המושלם שבין כל הצרכים החשובים הללו, על מנת ליצור את האריזה הנכונה ביותר לכל אחד מהמוצרים של החברה, חשוב לדעת מה הצורך שלכם ולהתאים את המוצר הנכון ע"פ מאפיינים כמו עובי, סוג חומר הגלם, מידת האריזה ועוד.

  בחירת המוצר הנכון, היא עניין של הבנת הצורך ללקוח

  אריזה נכונה היא ההבנה של התהליך כולו אותו עובר המוצר בשרשרת האספקה. גם תהליך היצור, אבל גם תהליך המשלוח, וזאת מבלי להקל ראש בחוויה שאתם מעוניינים לייצר אצל הלקוחות שלכם. שיתוף הפעולה שלכם יחד עם אנשי הצוות המקצועיים של חברת עידנים אשר משווקת מוצרי אריזה, יאפשר לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר. אנחנו, אנשי חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, מבינים את הצורך והדרישה לייצר אריזה יציבה, מגינה ואיכותית למוצרים שלכם, ועושים את מירב המאמצים כדי לספק לכם את הפתרון האולטימטיבי.

  שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
  שלחו הודעה
  💬 צריכים עזרה?
  היי 👋
  איך נוכל לעזור?